Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Сімейний адвокат

Всім відомо, що сімейне благополуччя, нажаль, не завжди триває вічно. І досить часто колишнє закохане подружжя стає злісними ворогами.

В окремих випадках, коли пара не має дітей та спільного майна, то все закінчується зіпсутими особистими стосунками та походом до РАЦСу для отримання розлучення.

Однак в багатьох випадках це породжує значно більші наслідки. І саме в таких випадках незамінною є допомога сімейного адвоката.

 

Розлучення через суд

У випадку наявності дітей, відсутності згоди іншого з подружжя розлучення можливе через рішення суду. Адвокат надасть детальну консультацію, допоможе підготувати заяву до суду, а також представить інтереси клієнта в суді без його присутності.

 

Стягнення аліментів на дитину

Обоє з батьків зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Якщо один з них ухиляється від виконання цього обов’язку, то аліменти можуть бути призначені за рішенням суду.

Фахівець:

  • проконсультує щодо можливого розміру аліментів;
  • підготує заяву про видачу судового наказу (на мінімальний розмір аліментів);
  • підготує позовну заяву про стягнення аліментів в розмірі, більшому за мінімальний;
  • представить інтереси сторони в суді щодо визначення розміру аліментів;
  • допоможе в стягненні заборгованості за аліментами.

 

Стягнення аліментів на другого з подружжя

Не всі знають, проте законом встановлена також можливість отримати утримання дружині/чоловіку від іншого з подружжя за певних обставин. Такими обставинами зокрема є проживання разом дитини до певного віку, настання непрацездатності та інше.

Аліменти також призначаються за рішенням суду, а тому саме адвокат надасть необхідні консультації та допомогу.

 

Розподіл спільного майна

Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить обом з подружжя на праві спільної сумісної власності, за певними виключеннями, передбаченими законом (наприклад, подароване або успадковане майно, тощо).

Спільне майно може бути розподілене в договірному порядку (через нотаріальну угоду) або через суд. Зазвичай використовується саме другий спосіб.

Адвокат надасть відповідні консультації, підготує заяву до суду, допоможе збільшити виділену частку, допоможе у визнанні майна спільною сумісною власністю подружжя, тощо.

 

Визнання та оспорювання батьківства

Спори щодо батьківства вирішуються також в судовому порядку. Особа, яка вважає себе батьком дитини, має право звернутись до суду з вимогою про визнання його батьком.

Також особа, що записана батьком, однак вважає, що ним не є, може звернутись до суду з вимогою про виключення його з актового запису в якості батька дитини.

Дані процедури досить складні та потребують кваліфікованою допомоги адвоката.

 

Позбавлення батьківських прав

Батьки, які ухиляються від утримання та виховання своїх дітей, або своїми діями створюють загрозу їхньому життю та здоров’ю, можуть бути позбавлені батьківських прав. Конкретний перелік випадків встановлений законом.

Позбавлення батьківських прав відбувається в судовому порядку. Ініціаторами цього процесу можуть бути батько/мати дитини, інші родичі, опікун (піклувальник), орган опіки і піклування.

Сімейний адвокат надасть детальні консультації, допоможе зібрати необхідні документи, підготує заяву до суду, супроводить справу в суді до отримання необхідного результату.

Також сімейний адвокат допоможе при вирішенні інших сімейних питань:

  • усиновлення;
  • обмеження дієздатності особи та встановлення піклування;
  • визнання особи недієздатною та призначення опікуна;
  • отримання дозволу на виїзд дитини закордон;
  • стягнення аліментів на батьків;
  • визначення місця проживання дитини;
  • встановлення порядку побачень з дитиною та інші.

 

 

Консультація онлайн