Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Стягнення заборгованості

стягнення заборгованості стягнення за розписками стягнення за договорами стягнення через суд стягнення через двс стягнення заборгованості стягнення за розписками стягнення за договорами стягнення через суд стягнення через двс

Стягнення заборгованостіСкладна економічна ситуація, тимчасові проблеми, конфлікт або просто недобросовісність – причин несплати боргів може бути багато, проте для кредитора це не має дуже великого значення. Йому потрібно отримати свої гроші. І якщо добровільно боржник цього робити не хоче, доводиться вдаватись до заходів примусового стягнення боргів з недобросовісних.


Стягнення заборгованості складається з декількох етапів.


Перший етап – так зване «м’яке стягнення», що включає надсилання претензій та проведення консультацій з боржником для добровільної сплати ним боргу. Не варто недооцінювати вказаний етап – правильне написання претензії, висвітлення перспектив стягнення штрафних санкцій та вибір вірної позиції на перемовинах спонукає багатьох боржників оплатити заборгованість, щоб не доводити справу до суду. І в цьому значну роль відіграє професіоналізм і досвід юриста.


Другий етап – це «жорстке стягнення». Якщо боржник відмовляється доброго вільно оплатити заборгованість – залишається вдаватись до примусового стягнення заборгованості. Цей етап можна поділити на два підетапи: судовий і стягнення через ДВС.


В суді не завжди все так просто, як може здатись на перший погляд. Дуже важливо зібрати всі необхідні документи та правильно підготувати позов. Одна справа, коли договір простий і є всі потрібні документи. Проте трапляються ситуації, коли пакет документів може бути далеко не повним. Тоді потрібно виходити з того, що є, і правильно це відобразити та показати. Окрім того трапляються специфічні умови в договорах. Повернення передоплати також потребує детальної підготовки та специфічного юридичного обґрунтування. В кожному випадку потрібно враховувати всі особливості. Спеціальних знань та досвіду потребує також обрахунок штрафних санкцій, індексу інфляції – невірний розрахунок або неправильне обґрунтування потягне відмову в їх задоволенні.


Іноді боржники оплачують борг відразу після отримання рішення суду. Проте в більшості випадків необхідно звертатись до державної виконавчої служби для примусового стягнення. І тут також потрібно мати відповідні знання та досвід. Процес виконання також потрібно постійно контролювати.


Загалом питання стягнення заборгованості стоїть особливо в практиці юридичної компанії «Санкам». Це зумовлено його популярністю, особливо на сьогоднішній день, і відповідно певною специфікою.


Також хочемо наголосити, що успіх стягнення заборгованості, як не дивно, багато в чому залежить від процесу укладення договору. Саме в договорі потрібно вірно вказувати строки та умови оплати, передбачати штрафні санкції та періоди їх нарахування. Чим жорсткіші санкції, тим більша ймовірність того, що боржник радше добровільно сплатить чисту суму боргу, а ніж через суд, проте зі значними штрафами.


Фахівці юридичної компанії «Санкам» мають значний досвід у сфері стягнення заборгованості в примусовому порядку через суд та державну виконавчу службу. Ми здійснюємо стягнення за розписками, за договорами та в будь-якій іншій ситуації.

стягнення заборгованості стягнення за розписками/strong> стягнення за договорами стягнення через суд стягнення через двс стягнення заборгованості стягнення за розписками стягнення за договорами стягнення через суд стягнення через двс

З радістю готові Вам допомогти.

 

Замовити!

Консультація онлайн