Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Розлучення через суд

розлучення через суд розподіл майна розірвання шлюбу розлучення через суд розподіл майна розірвання шлюбу

Розлучення через судПодружнє життя не завжди складається так, як цього б хотілося. І іноді доводиться розлучатись. З метою захисту сім’ї та дітей, законодавець ускладнює цей процес. Тому допомога кваліфікованих юристів часто стає в пригоді в такій, здавалося б інтимній справі, як сімейна. 

Законодавство передбачає декілька варіантів припинення шлюбу в залежності від наявності згоди подружжя та дітей:

1. Якщо подружжя не має дітей і обоє згодні на розлучення, то можна подати до органу РАЦСу спільну заяву про розірвання шлюбу і через місяць шлюб буде розірвано.

2. Якщо один із подружжя визнаний безвісно відсутнім або недієздатним, то заяву до РАЦСу може подати лише один з подружжя.

3. Коли подружжя має дітей, проте згодне на розірвання шлюбу, то розлучення через суд можливо оформити за спільною заявою подружжя. В такому випадку подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.

4. Якщо ж один з подружжя не згоден на розірвання шлюбу, то розлучення через суд можна зробити за позовом одного з подружжя.

Варто враховувати, що позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини.

Чоловік, дружина також мають право пред’явити позов про розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнане іншою особою.

Також можливо пред’явити позов про розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду відомості про чоловіка як батька дитини виключено із актового запису про народження дитини.

Також часто стає питання про розподіл майна подружжя. До цього процесу варто також залучити кваліфікованих юристів, навіть при наявності згоди подружжя щодо порядку розподілу. Юристи можуть допомогти це зробити якомога дешевше.

Юристи ЮК «Санкам» мають значний досвід у вирішенні питань розлучення через суд та розподілу майна.

 

Ми завжди готові допомогти Вам в цій непростій ситуації.

 

Замовити!

Консультація онлайн