Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

В українському податковому законодавстві давно введено можливість зменшення суми оподатковуваного доходу фізичних осіб на суми певних витрат. В Податковому кодексі це називається податковою знижкою.

Детальніше...

Як ми вже повідомили з 4 листопада вступив в силу закон, який вніс зміни в деякі законодавчі акти щодо визнання недійсними кредитних договорів. Основним є доповнення Цивільного кодексу статтею 1057-1, яка і відображає нововведення.

Детальніше...

 Юридичний аутсорсинг, або, як у нас говорять, абонентське юридичне обслуговування, це фактично юридичний відділ компанії поза нею. Формально це надання юридичних послуг на умовах постійної і стабільної співпраці між підприємством та юридичною компанією.

В даній статті мова піде про юраутсорсинг як такий, його переваги, недоліки та становлення в Україні.

Детальніше...

Як відомо з 1 січня 2013 р. набуде чинності новий закон про зайнятість. Наші шановні парламентарії вже встигли розтрубити про нього, як про якусь «панацею» від безробіття. Фактично ж цей закон, як і багато інших, навряд чи принесе щось більше, ніж додатковий «головний біль» для роботодавців. І якщо стосовно позитивного ефекту - це наше припущення, яке може і не підтвердитися, то проблеми для підприємств вже видно.

Детальніше...

Верховний Суд України у своїй постанові по справі надав висновок в питанні про визнання недійсними положень кредитного договору, як несправедливих.

Детальніше...

Консультація онлайн