Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Трудове право

оскарження звільнення вирішення трудових спорів консультація юриста з трудового права оскарження звільнення вирішення трудових спорів консультація юриста з трудового права

Трудові питання є важливою частиною нашої практики. Нажаль, застарілість трудового законодавства і складність більшості архаїчних процедур викликає нехтування ними з боку компаній. Проте це не найкращий варіант, і у випадку виникнення спору з працівником, не маючи належних оформлених документів, позиція компанії буде слабкою.


Інша проблема в цій сфері є для найманих працівників – через незнання трудового законодавства вони дуже часто допускають порушення роботодавцями своїх прав. А це, відповідно, викликає відчуття безкарності у останніх і ще більше нехтування правами працівників.


Однак не всі такі несвідомі і трапляється оскарження звільнення, оскарження накладення стягнення працівниками. Це звичайно гарна тенденція для підвищення рівня захисту трудових прав в Україні, однак це трапляється не так часто.


В будь-якому випадку дотримання формальної процедури в усіх випадках дозволяє як компанії так і працівнику в майбутньому захистити свої права та інтереси.


ЮК «Санкам» має багатий досвід у сфері трудових відносин і радить не доводити трудовий спір до суду, а вирішити його мирним шляхом. Як показує практика, в більшості випадків це вигідніше для обох сторін.


Проте трудове право – це не тільки спори: правильне оформлення кадрової документації, оформлення переведення, відпусток, лікарняних та інші питання, практично не обходяться без консультації юриста.


Вчасна та кваліфікована консультація юриста з трудового права дозволить зробити ефективнішою Вашу кадрову службу.


Для найманих працівників ми надаємо консультації щодо захисту їх прав та інтересів при прийнятті на роботу, відпустках, звільненні, оскарження звільнення в суді, тощо.

 

Замовити!

Консультація онлайн