Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Транспортне право та логістика

правове забезпечення процесу логістики проведення претензійної роботи представництво в суді юридичне супроводження підприємств організація транспортних та логістичних процедур правове забезпечення процесу логістики проведення претензійної роботи представництво в суді юридичне супроводження підприємств організація транспортних та логістичних процедур

Важливим напрямом діяльності Юридичної компанії «Санкам» є транспортне право та правове забезпечення процесу логістики. Наші фахівці мають значний досвід співпраці з лідерами українського і світового ринку транспортних та логістичних послуг.


Наші фахівці мають досвід супроводження діяльності великих логістичних компаній, а також обслуговування виробничих та торгових компаній в питання організації транспортних та логістичних процедур.


Ця сфера має досить специфічне правове регулювання, яке виявляється в обмеженні відповідальності перевізника, особливістю правової ролі експедитора в організації перевезення та інші.


Також потрібно враховувати, що правове регулювання перевезення в міжнародному сполученні суттєво відрізняється від правового регулювання у внутрішньому перевезенні. Причому місцезнаходження сторін договору на це не впливає: якщо перевезення здійснюється також по території іншої держави, застосовується положення міжнародного права.


В міжнародному і національному правовому регулювання є багато особливостей, які потрібно врегулювати в залежності від виду перевезень.


ЮК «Санкам» надає консультації юристів щодо правового забезпечення організації транспортування вантажів, розробку типових договорів для перевезення, допомогу у врегулюванні спорів, пов’язаних з втратою вантажу, прострочкою доставки.


Ми допоможемо у спірній ситуації: забезпечимо проведення претензійної роботи, підготовку позову та представництво в суді.


ЮК «Санкам» повністю забезпечить правове супроводження всіх логістичних процесів на підприємстві.

 

Замовити!

Консультація онлайн