Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Судова практика

врегулювання спору стягнення заборгованості представництво в суді оскарження рішення податкової визнання договорів недійсними урегулирования спора стягнення заборгованості представництво в суді оскарження рішення податкової визнання договорів недійсними

Судова практика – це одне з основних направлень Юридичної компанії «Санкам». Ми супроводжуємо інтереси наших клієнтів на всіх етапах досудового та судового врегулювання спору.


Наші фахівці мають багату практику в господарських спорах. Стягнення заборгованості, повернення передоплати, визнання договорів недійсними, земельні питання – це найбільш популярні на сьогодні справи в судовій практиці.


Ми повністю забезпечуємо судовий процес нашим клієнтам: від претензійного врегулювання та збору доказів до примусового виконання судового рішення. Дуже часто рішенням першої інстанції все не закінчується, однак позитивний результат цього рішення має важливу роль при подальшому відстоювання інтересів в апеляційній та касаційній інстанції.


Активно ми працюємо і в сфері податкових спорів. Окружні адміністративні суди в більшості працюють саме на податковій тематиці. І тут важливе значення має, що суд часто стає на бік підприємства.


Значній кількості податкових спорів у судах сприяє те, що адміністративна процедура оскарження рішення податкової безрезультатна. В усякому випадку в нашій небідній практиці відсутні приклади задоволення скарги платника в процесі адміністративного оскарження. Лише звернення до суду дає можливість реального захисту.


Також у нас багата практика трудових спорів. Як на боці підприємства так і на стороні працівника. Варто зауважити, що дуже часто суди стають саме на бік працівника, навіть при відсутності належної доказової бази. Тому для виграшу справи підприємством потрібно докласти чималих зусиль.


Окремо слід звернути увагу на належне оформлення всіх документів в кадровому діловодстві. Це є основою для доведення своєї позиції в суді. Тому радимо перед початком судової процедури отримати консультацію юриста.


Цивільні справи, сімейні спори – також активно практикуються нашими фахівцями.


Ми також працюємо в сфері вирішення спорів у МКАС, а також визнання та виконання рішень іноземних судів та арбітражі в Україні.

 

Замовити!

Консультація онлайн