Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Нерухомість і будівництво

узаконення самочинного будівництва спори з нерухомістю договори будівельного підряду супроводження орендних відносин визнання права власності на незавершене будівництво узаконення самочинного будівництва спори з нерухомістю договори будівельного підряду супроводження орендних відносин визнання права власності на незавершене будівництво

Юристи ЮК «Санкам» мають значний досвід у сфері нерухомості і будівництва. Зокрема:


1. Узаконення самочинного будівництва. На сьогоднішній день це досить популярна ситуація, оскільки отримання всіх дозвільних документів складніше, ніж узаконення завершеного будівництва. Ми здійснюємо попередню консультацію юриста, підготовку документів, представництво в суді та подальше оформлення документів.


2. Спори з нерухомістю. Ми надаємо консультації та супроводжуємо в суді клієнтів у спорах, що стосуються нерухомості. Забезпечуємо визнання права власності на незавершене будівництва та допомагаємо у вирішенні інших спорів, пов’язаних з нерухомістю.


3. Договори будівельного підряду. Наші фахівці мають багатий досвід співпраці з будівельними компаніями, а тому приймають участь в підготовці, узгодженні та укладенні договорів будівельного підряду. Також ми приймаємо участь в супроводженні подальшого виконання договорів підряду, надаємо консультації при складанні документів. Допомагаємо при проблемних ситуаціях у будівництві – вирішення проблем усунення допущених недоліків, припинення робіт при відсутності фінансування та інших.


Наші юристи брали участь в погодженні договорів по ключових будівельних об’єктах на сьогоднішній час в Україні, співпрацювали з найбільшими будівельними компаніями.


4. Оренда. Ми працюємо у сфері правового супроводження орендних відносин нерухомості як комерційного так і житлового призначення. Багатий досвід наших юристів дозволяє ще на етапі узгодження і укладення договору оренди уникнути багатьох проблем в майбутньому.
Ми працювали при укладенні договорів оренди по великих комерційних будівлях: офіси, логістичні комплекси, окремі комплексні будівлі тощо.


Ми також надаємо консультації та супроводжуємо наших клієнтів при виникненні конфліктних ситуацій в орендних відносинах. Наш досвід дозволяє бачити ситуацію ширше, ніж Ви її уявляєте.


5. Купівля житла. Ми також працюємо у сфері правового регулювання відносин купівлі-продажу житла. Здійснюємо юридичний аудит документів перед укладенням договору – а це на сьогодні дозволяє уникнути багатьох проблем. Також супроводжуємо клієнтів при узгодженні та укладенні договорів, подальше оформлення документів в БТІ.


ЮК «Санкам» також надає консультації з інших питань, пов’язаних з нерухомістю та будівництвом.

 

Замовити!

Консультація онлайн