Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Міжнародна торгівля

укладення міжнародних договорів вирішення спорів у міжнародних арбітражах укладення зовнішньоекономічних договорів вирішення спорів пов’язаних з міжнародною торгівлею вирішення спорів у МКАС при ТПП України укладення міжнародних договорів вирішення спорів у міжнародних арбітражах укладення зовнішньоекономічних договорів вирішення спорів пов’язаних з міжнародною торгівлею вирішення спорів у МКАС при ТПП України

Відносини в зовнішньоекономічній діяльності пов’язані з міжнародною торгівлею мають ряд особливостей, порівняно з внутрішніми. Це пов’язано з двома елементами: особливість національного правового регулювання і наявність міжнародного регулювання.


Обидва ці фактори потрібно враховувати при укладенні та виконанні міжнародних договорів.


Основою у міжнародному правовому регулюванні відносин міжнародної торгівлі є Конвенція ООН про договір міжнародної купівлі-продажу товарів. Її норм в значній мірі відображені в нашому Цивільному кодексі, проте в зовнішньоекономічній діяльності має застосовуватись саме ця Конвенція.


Національне правове регулювання також містить певні особливі вимоги до зовнішньоекономічних договорів – це вимога до форми (обов’язкова письмова), змісту договору (обов’язково повинні міститись певні положення), порядку оплати тощо.


Тому коли внутрішні договори можна укладати і без участі фахівця з права, то консультація юриста з міжнародного права при укладенні зовнішніх договорів є дуже бажаною.


Юристи ЮК «Санкам» мають значний досвід співпраці з іноземними компаніями, укладення зовнішньоекономічних договорів, супроводження їх виконання та вирішення спорів, пов’язаних з міжнародною торгівлею.


Ми супроводжуємо клієнтів на всіх етапах укладення міжнародних договорів, їх виконання та вирішення спорів. Ми працюємо при вирішенні спорів у міжнародних арбітражах, в тому числі МКАС при ТПП України, та виконанні їх рішень.

 

Замовити!

Консультація онлайн