Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Корпоративне право, злиття та поглинання

корпоративне право злиття та поглинання реєстрація підприємств захист прав акціонерів та учасників врегулювання корпоративних спорів корпоративне право злиття та поглинання реєстрація підприємств захист прав акціонерів та учасників врегулювання корпоративних спорів

Корпоративне право, злиття та поглинання, інвестиції – є одним з профільних напрямів нашої практики. Українське законодавство в цій сфері останнім часом уже зазнало суттєвих змін, і ці зміни не припиняються до сьогодні. Періодично законодавець вносить певні зміни, які здебільшого направлені на вдосконалення правового регулювання та полегшення проведення створення підприємств та корпоративних змін.


ЮК «Санкам» у сфері корпоративного права здійснює:

 

  • створення підприємств: товариств з обмеженою відповідальністю, акціонерних товариств та інших;
  • проведення корпоративних змін;
  • супроводження та проведення процесів злиття та поглинання;
  • проведення загальних зборів акціонерів;
  • представництво інтересів компанії перед державними органами: Антимонопольним комітетом,  Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку та іншими;
  • захист прав акціонерів та учасників;
  • врегулювання корпоративних спорів.

 

Наші фахівці брали участь у проведенні корпоративних перетворень великих компаній. Наш досвід дозволяє вирішувати найскладніші проблеми в сфері корпоративних відносин.

 

В нашій державі дуже багато питань виникає не тільки на етапі узгодження певних моментів між учасниками товариства, а і на етапі їх державної реєстрації. А якщо бути чесними – то більшість проблем виникає саме на другому етапі.


Тому перед будь-якими корпоративними перетворенням радимо отримати попередню консультацію юриста щодо оптимальних шляхів реалізації того або іншого варіанту.


Наші фахівці розроблять для Вас оптимальний варіант реалізації корпоративних змін та перетворень.

 

Замовити!

Консультація онлайн