Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Взаємодія з державними органами

взаємодія з податковими органами взаємодія з органами мвс супроводження при участі в тендерах підготовка тендерної документації взаємодія з державними органами процедура банкротства взаємодія з органами мвс супроводження при участі в тендерах підготовка тендерної документації взаємодія з державними органами

Надзвичайно важлива практика з огляду на бюрократичну систему нашої держави. Вказану практику можна умовно розділити на дві частини:

 

  • представництво перед державними органами, допомога при перевірках;
  • супроводження при участі в тендерах.


1. В першій практиці ми маємо справу з перевірками податкових органів, органів санстанції, правоохоронних органів та інших, запитами міліції, податкової, прокуратури та інших органів.


Сьогодні нашим правоохоронцям увійшло в звичку вимагати у підприємств пояснення, документи, копії без будь-яких законних підстав. З нашого досвіду близько 50 % вимог і запитів є необґрунтованими і підприємство має право їх не виконувати. А обґрунтована відмова припиняє подальші запити. Це звичайно не стосується випадків, коли порушені кримінальні справи, або є оформлені документи на перевірку – в цьому випадку потрібно виконувати законні вимоги правоохоронців. Наголошуємо, саме законні.


Ми допомагаємо нашим клієнтам при взаємодії з податковими органами, органами МВС (УБЕЗ, управління по боротьбі з кіберзлочинністю), органами СБУ, прокуратури та іншими. Іноді проста консультація юриста дозволяє уникнути багатьох непорозумінь з державними органами.


2. Іншою частиною нашої практики по взаємодії з державними органами є супроводження при участі в тендерах, підготовка тендерної документації. Держава активно бере участь в господарській діяльності і регулярно проводить закупки. Відповідно до законодавства для проведення закупки за державні кошти обов’язковим є проведення тендеру.


Суть тендеру часто зводиться до простої формальності – переможець іноді відомий заздалегідь. Проте в будь-якому випадку правильна і вчасна підготовка тендерної документації, дозволить Вам уникнути формальних перешкод, а іноді і отримати замовника в вигляді держави.

 

Замовити!

Консультація онлайн