Судове представництво

 

Допомога в суді, адвокат

 

Детальніше...

Реєстрація ТОВ, ФОП

 

Реєстрація ТОВ від 499 грн., реєстрація змін

 

Детальніше...

Податкові консультації, податкові спори

Консультації, допомога у питаннях оподаткування

Детальніше...

Поділ майна

Поділ майнаНайпопулярнішим в юридичній практиці є поділ майна подружжя після розлучення. Однак це не єдиний випадок. Також необхідним поділ є, коли одним майном володіють декілька осіб: це може бути після отримання подарунку, спадку, що часто оформлюється на декількох осіб, приватизації тощо.


Існує два варіанти поділу майна: договірний та судовий.

розподіл майна поділ майна подружжя поділ спільного майна поділу або виділу в натурі нерухомості розподіл майна поділ майна подружжя поділ спільного майна поділу або виділу в натурі нерухомості


Якщо сторони про все домовились вони мають право укласти договір про поділ спільного майна, що обов’язково посвідчується нотаріально. В договорі буде відображено волю сторін щодо поділу.


Якщо ж сторони не домовились, то вирішення питання відноситься до компетенції суду. Окрім того, через суд часто вирішують питання поділу майна, навіть при наявності повної згоди – для економії, оскільки розмір судового збору може бути меншим від розміру оплати нотаріусу.


А кожному випадку бажаним є залучення фахівців у цій сфері для ефективного вирішення справи.


Юристи ЮК «Санкам» – це фахівці своєї справи. Ми з задоволенням допоможемо Вам у вирішення питання поділу майна подружжя, поділу або виділу в натурі нерухомості та в інших питаннях поділу майна.

 

Замовити!

Консультація онлайн